Be yourself, be unique

Výstava dokumentárnych fotografií z hudobných festivalov a sveta elektronickej tanečnej hudby. Pozostáva spolu z 30 fotografií vytlačených na veľkoformátových PVC doskách. Fotografie vznikli na hudobných podujatiach po celom svete (Tomorrowland, Ultra Europe, Balaton Sound, World Club Dome, MAGNETIC Festival, AIR Festival ai.) a zo spolupráce s uznávanými umelcami (D.O.D, Corey James, Vini Vici, Matoma, DJ Antoine, Curbi ai.).

Pavel Kuna vystriedal viacero fotografických žánrov, no našiel sa práve v dokumentárnej fotografii. Jeho fotky sú neštylizované, zachytávajú autentickú atmosféru a jedinečné okamihy. Sršia energiou spontánne sa baviacich ľudí. „Mojím hlavným cieľom je, aby ľudia, ktorí vidia moje fotografie, mali túžbu pocítiť tú atmosféru na vlastnej koži,“ hovorí o svojej tvorbe.

Vystavené fotografie tvoria prierez jeho práce z posledných troch rokov. Na plagáte výstavy je použitá fotografia z jeho úplne prvého elektronického hudobného festivalu, na ktorej je svetoznámy DJ D.O.D. z Anglicka. Práve táto fotka má pre autora osobnejší význam, keďže aj vďaka nej vznikla jeho dlhodobejšia spolupráca s umelcom.

Instagram | Facebook | Twitter

© 2020 Pavel Kuna